Rain @ FSv ČVUT v Praze
Vliv variability krátkodobých srážek a následného odtoku v malých povodích České republiky na hospodaření s vodou v krajině


Aktuálně

15. 3. 2021

Došlo k nasazení nové generace poskytovaných webových služeb WMS, WFS a WPS. Zároveň byla aktualizována webová aplikace Průběhy 6hodinových návrhových srážek na povodí IV. řádu. Případné problémy prosím nahlašte na e-mailové adrese martin.landa fsv.cvut.cz.

5. 5. 2020

Upozorňujeme uživatele, že naše WPS služby zatím nejsou dostupné prostřednictvím QGIS nejnovějších verzí 3.X kvůli chybějícímu WPS klientovi. Dále probíhají vývojářské práce a testování služeb, pokud opakovaně narazíte na nefunkční služby, prosíme dejte vědět autorům.

17. 10. 2019

V letošním druhém čísle časopisu Pozemkové úpravy vyšel článek Návrhové krátkodobé srážky pro vodohospodářské stavby v krajině, který je zaměřen na představení některých výsledků projektu.

6. 2. 2019

Byl zahájen pokračující projekt  "Předchozí nasycenost a návrhové srážkové intenzity jako faktory odtokové odezvy na malých povodích".

16. 10. 2018

Byla dokončena sekce Datové podklady. Nyní jsou všechny dostupné služby plně zdokumentované. Pro více informací vyhledejte citovanou literaturu nebo kontaktujte řešitelský tým. Přejeme uživatelům příjemnou práci a těšíme se na Vaši zpětnou vazbu.

Variabilita krátkodobých srážek v hydrologickém modelování

Srdečně vás zveme na konferenci pořádanou v rámci projektu MZe ZEMĚ - QK1910029 "Předchozí nasycenost a návrhové srážkové intenzity jako faktory odtokové odezvy na malých povodích".

Termín a místo

13.10.2022 - 10:00-15:30 hod

FSv ČVUT v Praze (Thákurova 7/2077, 166 29 Praha 6) - místnost C223

Registrace

Pro přihlášení na konferenci vyplňte tento registrační formulář.

Registraci je nutné provést do 23.9.2022, po vaší registraci vám zašleme potvrzovací email, kapacita účastníků je omezena.

Vstup na konferenci je zdarma.

Program

 

V případě dotazů ohledně konference kontaktujte Markétu Báčovou (marketa.bacova@fsv.cvut.cz).